MAPA CYRKÓW NA DZIEŃ: 9 SIERPNIA

Cyrk Arena

EŁK (woj. warmińsko - mazurskie)  teren giełdy samochodowej | 10 sierpnia | 17:00

GRAJEWO (woj. podlaskie)  ulica Wojska Polskiego | 11 sierpnia | 17:00

PISZ (woj. warmińsko - mazurskie)  ulica Targowa | 12 sierpnia | 17:00

RUCIANE - NIDA (woj. warmińsko - mazurskie)  stadion | 13 sierpnia | 17:00

BRODNICA (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Generała Maczka | 23 sierpnia | 17:00

MŁAWA (woj. mazowieckie)  ulica Kopernika | 25 sierpnia | 17:00

OSTROŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Witosa | 28 sierpnia | 15:00

WYSZKÓW (woj. mazowieckie)  ulica Geodetów | 30 sierpnia | 17:00

CIECHANÓW (woj. mazowieckie)  teren giełdy samochodowej | 31 sierpnia | 17:00

 

Cyrk Safari

DARŁÓWKO WSCHODNIE (woj. zachodniopomorskie)  ulica Północna 9 sierpnia |19:00

MIELNO (woj. zachodniopomorskie)  ulica Chrobrego 28 10 sierpnia |19:00

MIELNO (woj. zachodniopomorskie)  ulica Chrobrego 28 11 sierpnia |18:30

 

Cyrk Zalewski

KALISZ (woj. wielkopolskie)  ulica Wrocławska 9 sierpnia | 17:30

OSTRÓW WIELKOPOLSKI (woj. wielkopolskie)  ulica Paderewskiego 10 sierpnia | 17:30

MILICZ (woj. dolnośląskie)  ulica Powstańców Wielkopolskich 11 sierpnia | 17:30

RAWICZ (woj. wielkopolskie)  ulica 1000-lecia 12 sierpnia | 17:30

ZIELONA GÓRA (woj. lubuskie)  ulica Dąbrówki 14 sierpnia | 16:00

NOWA SÓL (woj. lubuskie)  ulica Staszica 15 sierpnia | 16:00

LUBIN (woj. dolnośląskie)  ulica Wrocławska 16 sierpnia | 17:30

LEGNICA (woj. dolnośląskie)  Aleja Rzeczypospolitej 17 sierpnia | 17:30

BRZEG (woj. opolskie)  Plac Drzewny 18 sierpnia | 17:30

 

Cyrk Korona

KOŚCIAN (woj. wielkopolskie)  ulica Śmigielska 10 sierpnia |17:30

GOSTYŃ (woj. wielkopolskie)  ulica Leszczyńska 11 sierpnia |17:30

KROTOSZYN (woj. wielkopolskie)  ulica Sportowa 12 sierpnia |17:30

MILICZ (woj. dolnośląskie)  ulica Powstańców Wielkopolskich 13 sierpnia |17:30

WROCŁAW - PSIE POLE (woj. dolnośląskie)  ulica Litewska 14 sierpnia |17:00

TRZEBNICA (woj. dolnośląskie)  ulica Pogodna 15 sierpnia |17:00

JELCZ - LASKOWICE (woj. dolnośląskie)  ulica Basenowa 16 sierpnia |17:30

STRZELIN (woj. dolnośląskie)  ulica Grota Roweckiego 17 sierpnia |17:30

NYSA (woj. opolskie)  ulica Kraszewskiego 18 sierpnia |17:30

KŁODZKO (woj. dolnośląskie)  ulica Objazdowa 19 sierpnia |17:30

NOWA RUDA - SŁUPIEC (woj. dolnośląskie)  ulica Słupiecka 20 sierpnia |17:00

WAŁRZYCH (woj. dolnośląskie)  ulica Kusocińskiego 21 sierpnia |17:00

Cyrk na wodzie

TUREK (woj. dolnośląskie)  Targowisko Folusz 9 sierpnia | 18:00

TUREK (woj. dolnośląskie)  Targowisko Folusz 10 sierpnia | 18:00

BRZEG DOLNY (woj. dolnośląskie)  ulica Wilcza 9 sierpnia | 19:00

BRZEG DOLNY (woj. dolnośląskie)  ulica Wilcza 10 sierpnia | 19:00

KALISZ (woj. wielkopolskie)  Aleja Wojska Polskiego 12 sierpnia | 18:00

KALISZ (woj. wielkopolskie)  Aleja Wojska Polskiego 13 sierpnia | 15:00 i 18:00

KALISZ (woj. wielkopolskie)  Aleja Wojska Polskiego 14 sierpnia | 15:00 i 18:00

POLKOWICE (woj. dolnośląskie)  ulica 3 Maja 12 sierpnia | 19:00

POLKOWICE (woj. dolnośląskie)  ulica 3 Maja 13 sierpnia | 19:00

POLKOWICE (woj. dolnośląskie)  ulica 3 Maja 14 sierpnia | 16:00

OSTRÓW WIELKOPOLSKI (woj. wielkopolskie)  ulica Witosa 16 sierpnia | 18:00

OSTRÓW WIELKOPOLSKI (woj. wielkopolskie)  ulica Witosa 17 sierpnia | 18:00

OSTRÓW WIELKOPOLSKI (woj. wielkopolskie)  ulica Witosa 18 sierpnia | 18:00

WRZEŚNIA (woj. wielkopolskie)  Plac Targowy 20 sierpnia | 15:00

WRZEŚNIA (woj. wielkopolskie)  Plac Targowy 21 sierpnia | 14:00 i 17:00

 

Cyrk Wictoria

WYSZKÓW (woj. mazowieckie)  ulica Geodetów 9 sierpnia | 17:30

ŁOCHÓW (woj. mazowieckie)  Plac Targowy 10 sierpnia | 17:30

KAŁUSZYN (woj. mazowieckie)  obok zalewu 11 sierpnia | 17:30

MIŃSK MAZOWIECKI (woj. mazowieckie)  ulica Nowy Świat 12 sierpnia | 17:30

SULEJÓWEK (woj. mazowieckie)  ulica Reymonta 13 sierpnia | 16:00

WOŁOMIN (woj. mazowieckie)  Targowisko Miejskie 14 sierpnia | 15:00

KOBYŁKA (woj. mazowieckie)  ulica ks. Załuskiego 15 sierpnia | 15:00

 

Cyrk Europa

UJŚCIE (woj. wielkopolskie) 9 sierpnia | 18:00

CZARNKÓW (woj. wielkopolskie) 10 sierpnia | 18:00

RAMONOWO DOLNE (woj. wielkopolskie) 11 sierpnia | 18:00

LUBASZ (woj. wielkopolskie) 12 sierpnia | 18:00

POŁAJEWO (woj. wielkopolskie) 13 sierpnia | 18:00

RYCZYWÓŁ (woj. wielkopolskie) 14 sierpnia | 16:00

BUDZYŃ (woj. wielkopolskie) ulica Rogozińska 15 sierpnia | 16:00

 

Cyrk Fantazja

PLESZEW (woj. wielkopolskie) ulica Prokopowska 12 sierpnia | 17:30

JAROCIN (woj. wielkopolskie) ulica Curie - Skłodowskiej 14 sierpnia | 16:00

Cyrk Metropol

MARKLOWICE (woj. śląskie)  za urzędem gminy 10 sierpnia | 18:00

PSZÓW (woj. śląskie)  ulica Kraszewskiego 11 sierpnia | 18:00

LUBOMIA (woj. śląskie)  stadion LKS 12 sierpnia | 18:00

Cyrk Katarzyna

Brak terminów